GLOBAL PATENT
Özel sektörde yer alan firmalara, sanayicilere , esnafa ve ilgili toplumsal kesime fikri ve sınai mülkiyet hakları alanında danışmanlık hizmeti vermek ve karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hakan YILDIZ tarafından 2003 yılında kurulmuştur.

Şahıs ve kurumlar, fikri ve sınai hakların korunmasına dair bilincin gelişmesi ve haksız yere kazanç sağlayan üçüncü tarafların önüne geçilmesi konusunda her geçen gün daha da artan bir kararlılıkla kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli hizmet talep etmektedir. Bu taleplerin gereği olarak öncelikle mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinen GLOBAL PATENT girişimcilerin hakları ve menfaatleri düşünülerek, müşteri odaklı, Güvenilir, Araştırmacı ve dürüst hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana öncelikle Sakarya, akabinde tüm illere hizmet veren GLOBAL PATENT, günden güne büyüyen müşteri portföyü ile sektörde hak ettiği noktaya ulaşmıştır.

Firmamız ülke ekonomisine katkıda bulunacak kişi ve firmalara yararlı olacak en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Nasıl ki mali konularda bir MALİ MÜŞAVİR’e hukuki konularda da bir AVUKAT’a danışıyorsanız, Fikri ve Sınai Haklarla ilgili konularda  da 2003’den beri Türk Patent Kurumunun resmi vekili olan GLOBAL PATENT olarak daima yanınızdayız.